A A A

Witamy na stronie Spółdzielni Mieszkaniowej Przylesie, w sekcji Przylesie na sportowo.

Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapraszamy do fotogalerii z naszych treningów i spotkań :)

W tym roku z powodu pandemii zajęcia ruszyły nieco później, bo pod koniec maja.

Treningi odbywają się we wtorki o godz 17:30. Zbiórka 17:20 na Przylesiu ul. 23 Marca 77c (okolice apteki, pawilonów SM Przylesie).
Zajęcia trwają 1,5 h. Podczas zajęć pokonujemy przepiękne trasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Korzystamy też z siłowni otwartych np. na osiedlu Mickiewicza. Na życzenie uczestników zajęcia mogą być organizowane np. na plaży albo w parku w Sopocie dolnym.

W przypadku zmiany zajęć instruktor wysyła informację do uczestników na maila oraz na grupie na facebooku. Ponadto informacja umieszczona jest na stronie MOSiR.

Kontakt do instruktora:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://www.facebook.com/groups/nordicwalkingnaprzylesiu/

Nordic Walking 2017

Ostatnie zajęcia Nordic Walking odbyły się w listopadzie 2017

Przerwa zimowa


Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Od listopada 2015 r. zapraszamy na zajęcia Nordic Walking w soboty o godz. 9:00.

Zbiórka o godz. 16:50 przed siedzibą SM Przylesie.

 

Jesienne zajęcia Nordic Walking 2016 odbywać się będą w soboty 9:00
Najbliższe zajęcia: 15 października zbiórka 8:50Zbiórka 8:50 na Przylesiu w okolicy siedziby biblioteki (filia nr 6)/SM Przylesie (23 Marca 77c).

Na zajęciach obowiązuje strój sportowy (wygodny i adekwatny do aury) i co najważniejsze wygodne obuwie SPORTOWE.

W miarę możliwości prosimy o przynoszenie własnych kijków Nordic Walking gdyż instruktor ma ich ilość ograniczoną.

W razie pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku zmiany miejsca zbiórki (np. wyjście na plażę) lub innych zmian, szczegółowe informacje umieszczane będą na stronach:

MOSiR www.mosir.sopot.pl w zakładce "Nordic Walking"
SM Przylesie www.smprzylesie.pl w zakładce "Przylesie na sportowo"

oraz przesyłane będą do uczestników zajęć.

Zapraszamy :)

W czerwcu 2015 roku powstała otwarta siłownia na Przylesiu. Zlokalizowana została na terenie placu zabaw przed budynkiem mieszkalnym 23 Marca 91B.

Podkategorie