A A A

 
TERMOMODERNIZACJA DOFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW KRAJOWYCH I UE

Spółdzielnia nasza zawarła umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na realizację projektu:

"Głęboka termomodernizacja 9 budynków wielorodzinnych Spółdzielni Mieszkaniowej "Przylesie", zlokalizowanych przy ul. 23 Marca w Sopocie. Etap I"

Dotyczy: przerwania prac spowodowanego COVID-19 i kontynuacji programu POIS.01.03.02-00-0010/16-00, program Głęboka termomodernizacja 9 budynków wielorodzinnych SM Przylesie.

Szczegółowe rozpisanie terminu prac w budynkach 23 Marca.

Wszelkie nieprawidłowości dotyczące projektu można zgłaszać albo poprzez stronę:

https://www.pois.gov.pl/strony/zglaszanie-nieprawidlowosci/

albo e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W kolejnych budynkach naszego osiedla trwają prace polegające na wymianie instalacji wodociągowych na poziomie piwnic i w pionach w mieszkaniach. Wymieniamy instalację wody zimnej i ciepłej wraz z wodomierzami. Nowe wodomierze będą odczytywane zdalnie. Piony wodociągowe wykonywane są z polipropylenu z wkładką z aluminium (rur tworzywowych, wielowarstwowych PE). 

Celem projektu jest poprawa efektywności energetycznej 9 budynków mieszkalnych SM „Przylesie” w Sopocie o łącznej powierzchni użytkowej 38,5 tys. m2 poprzez przeprowadzenie głębokich oraz kompleksowych prac termomodernizacyjnych.

Postępowanie konkursowe zostało rozstrzygnięte.

Planowany zakres prac termomodernizacyjnych jest jednakowy dla wszystkich 9 budynków i obejmuje następujące zadania:

W związku z przystąpieniem do termomodernizacji budynków, SM Przylesie ogłasza zamówienie na usługi nadzoru budowlanego w branżach ogólnobudowlanej i sanitarnej.

Szczegóły w pliku PDF